המלצות בפייסבוק של לקוחות אמיתיים, לצפייה במקור ההמלצה, לחצו על התמונות.

המלצות-בדק-בית

ממליץ מאוד!
היום אחרי שקיבלתי שירות מליאור (בדיקת דירה מקבלן ביום קבלת המפתח) אני מבין עד כמה זה חשוב שיגיע מהנדס בודק. ליאור הגיע בזמן, ערך את הבדיקות שלו ביסודיות ובמקצועיות, האיר את עיננו לדברים תוך כדי פרוטוקול המסירה וענה על שאלות שלנו. בנוסף, תוך כדי הבדיקות מנהל העבודה שראה שליאור מצלם ומאבחן כל מיני ליקויים במבנה ניסה להסיט את תשומת ליבו וללחוץ עליו עליו שלא יחמיר בבדיקותיו. אך ליאור הפגין נחישות וביטחון (בצורה יפה ונעימה) והתעקש לבצע את עבודתו בצורה המקצועית והמדוייקת ביותר. לאחר כיומיים כבר קיבלנו דוח בן 60+ עמודים הכולל תמונות ופירוט של כל הליקויים בדירה. לסיכום, מרוצים מאוד מליאור, מכל הבחינות וללא כל ספק נקרא לו בעתיד לכשנצטרך.

בדק-בית-המלצות-1

ממליצה בחום על חברת גולדאל הנדסה.ליאור ביצע בדירתנו את הבדיקה.ליאור היה מאד אדיב.ענה על שאלותינו בסבלנות ובמקצועיות.קיבלנו דו״ח מפורט תוך יום אחד בלבד כולל עלות תיקון של כל ליקוי.יישר כוח על שירות נעים, אדיב ומקצועי.

בדק-בית-המלצות-8

אלכס בודק מקצועי ואדם מאוד נחמד . יורד לפרטים הקטנים בבדיקה עם הציוד שלו.לאחר הבדיקה שולח דוח מפורט.מומלץ ביותר.

המלצות-בדק-בית-2

ממליצה בחום על השירות אדם סבלני אדיב נעים מקצועי ומעל הכל עם ידע רב ראוי לציון ולכל מילה טובה !!! קיבלנו דו"ח מפרט וברור ממליצה בחום …..

אלכס מקצוען אמיתי. עושה את העבודה בנועם וביסודיות.

בדק-בית-המלצות

ממליצה בחום! עשו עבודה יסודית ומקצועית והפיקו את הדוח תוך זמן קצר.

בדק-בית-המלצות-10

ממליץ בחום לכל מי שעומד לקנות דירה (חדשה או ישנה) לבצע בדיקה הנדסית לפני הרכישה. אלכס מגולדאל הנדסה נותן שירות אדיב ומקצועי. בודק כל פינה בבית ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות מאתר נזילות, רטיבויות וכשלים הנדסיים ובטיחותיים בבית.

בדק-בית-המללצות-5

בעל מקצוע אמיתי ראוי לציון לשבח ולכל מילה טובה אפשרית!!! מעבר להיותו מהנדס בדק יוצא דופן מדובר באדם אדיב עוזר בכל בעייה… מומלץ בחום…

בדק-בית-המלצות-6

ממליצה בחום על השירות של אלכס. הגיע עם כל הנדרש לבדק בית בצורה מקצועית ועם ידע ומקצועיות. סבלני,נעים וקשוב. שם לב לפרטים הקטנים. קיבלנו דו"ח מפורט וברור. מומלץ!!!

אלכס ביצע בביתי בדיקה מקצועית בכל קנה מידה. בדיקה מדוקדקת, מפורטת, מעמיקה, ולא פסח על אף פסיק. קיבלתי דו"ח מפורט ביותר, כולל עלות כל תיקון ותיקון. שווה כל שקל.

בדק-בית-המלצות-11

ממליץ לכל המעוניין…. הזמנתי מאלכס (גולדאל הנדסה) דוח ליקויי בניה לדירה שרכשנו. קיבלנו דוח מקיף, פרטני, מקצועי בזמן קצר ובמחיר הוגן. ממליץ בחום

לצפייה בהמלצות נוספות בעמוד הפייסבוק

חייג או לחץ לחיוג מהנייד

או השאר פרטים ואחזור בהקדם